facebook

Obchod

Other World: Luxusní dvoudisková edice

ikona-other-world-2cd-nahled

EP Other World v luxusní dvoudiskové edici! Na prvním disku naleznete čtyři skladby z loňského EP Other World, druhý nosič obsahuje jak remixy písní z Other World, tak z předchozího alba Roadside Traveler z roku 2011. Nahrávky představují písně frýdecko-místecké kytarovky v poněkud jiném hávu. Pracovali na nich Petr Kružík (Priessnitz), Super Tuzex Bros (Sunshine), Amak Golden a několik dalších autorů. Samozřejmostí je přiložený dvanáctistránkový booklet s texty a fotografiemi. Více informací, tracklist a texty v sekci Other World.

celkový čas: 49:55


Cena: 249 Kč

Other World: Digital Download

ikona-other-world-download-nahled

Aktuální novinka v digitální podobě obsahuje dvanáct skladeb ve formátu mp3. Samozřejmostí je přiložený booklet s texty Bonusové remixy představují písně frýdecko-místecké kytarovky v poněkud jiném hávu. Pracovali na nich Petr Kružík (Priessnitz), Super Tuzex Bros (Sunshine), Amak Golden a několik dalších autorů. Více informací, tracklist a texty naleznete v sekci Other World  Po zaplacení platební kartou nebo přes PayPal účet si album ihned stáhnete přes vygenerovaný odkaz. 

celkový čas: 49:55


Cena: 119 Kč
Koupit ihned

CD Roadside Traveler

cd_roadside

Barevné výlohy, reklamy i néony svítí na každém rohu. Žijeme v barvě, alespoň se to tak zdá. Fotky v bookletu co mají zvláštní patinu, jako ze sedmdesátých let, který jsme nezažili. Debutová deska indie-rockových Downbelow, digipack, booklet 28 stran.

Rok vydání: 2011


Cena: 200 Kč

CD Roadside Traveler (Limitovaná edice Dita for Downbelow)

dita_lukas

Debutová deska indie-rockových Downbelow ve speciální limitované edici. Balení obsahuje: CD Roadside Traveler, sešit formátu A5 s fotografiemi kapely od Dity Pepe, skládačku s portréty členů od Petra Hrubeše a vloženou originální fotografii 13 x 18 cm dle Vašeho výběru s podpisem autorky a číslem série.

Rok vydání: 2011


Cena: 300 Kč

Placky – velikost 50 mm

placky

Různé motivy z bookletu desky. Velikost 50 mm.


Cena: 25 Kč

triko kluci

triko_panske

Bavlněné bílé triko s kvalitním ručním potiskem. Každý kus originál.


Cena: 200 Kč

 

© 2000—2014 www.downbelow.cz. Art direction by Lukáš Horký