facebook

Roadside Traveler – stáhni si zdarma celou desku v mp3

downbelow_roadside_traveler_cd_cover-nahled

Barevné výlohy, reklamy i néony svítí na každém rohu. Žijeme v barvě, alespoň se to tak zdá. Roadside Traveler vypadá na první poslech taky barevně. Fotky v bookletu co mají zvláštní patinu, jako ze sedmdesátých let, který jsme nezažili a jenom si je občas představujeme. Odstíny se slévají a pomalu ztrácí, barva bledne, úsměv se vytrácí kamsi do prázdna.

Je tmavá a temná, jako ta nejčernější bouře. Roadside Traveler – zpověď vykřičená z okna vlaku, co zůstal stát někde na vedlejší koleji. Jsou to naše existence, vztahy a stíny neodlučitelně svázané kdesi uvnitř, naše myšlenky, když bloudíme nočním městem a sníme svoje sny.

A ty máš možnost si celou desku stáhnout zdarma. Stačí, když vyplníš svoje jméno a e-mailovou adresu a my ti ihned zašleme odkaz ke stažení. Pokud se ti budeme líbit a chceš nás podpořit, můžeš nám zaslat libovolnou částku na náš účet 2700234093/2010, kterou využijeme na financování studia a producenta našich příštích nahrávek.

Můžeš si také koupit fyzický CD nosič s 28mi stránkovým bookletem, případně speciální limitovanou edici „Dita for Downbelow“ se sešitem a s originální podepsanou fotkou, tričko, nebo třeba jenom placku v nášem elektronickém obchodě. Tvé postřehy a připomínky napiš do diskuze a nezapomeň, jsme také na facebooku Děkujeme.

 

Vyplň svoje jméno a příjmení, zadej e-mailovou adresu, kam ti zašleme link a můžeš stahovat. Své postřehy a připomínky a dojmy můžeš sdílet prostřednictvím našeho facebooku.. Tešíme se. Budeme v kontaktu.

Jméno:
Přijmení:
E-mail:
Země
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

 

© 2000—2014 www.downbelow.cz. Art direction by Lukáš Horký